Kontakt Nordtreat

Kontakt oss Vi vil hjelpe deg

Få svar på dine spørmål om brannsikkerhet og løsninger for dine behov! Fyll ut kontaktskjemaet, send en e-post eller ring oss.

Vår salgsavdeling og tekniske støtte svarer deg mandag til fredag mellom 08 og 17 (EET). Vi svarer på på e-post og kontaktskjema innen 24 timer (mandag til fredag).

FYLL UT KONTAKTSKJEMAET

Skriv inn kontaktinformasjonen din, så kontakter vi deg så snart vi kan.

KONTAKT SALG

nordtreat_mikko-jalovaara

Mikko Jalovaara

Director, Business Development 

Finland, Estland, Latvia, Litauen, Russland, New Zealand, Australia

mikko.jalovaara@nordtreat.com

+358 40 668 8095

Språk: engelsk, finsk

Marco Mayor profile

Marco Mayor

Salgssjef

Sverige

marco.mayor@nordtreat.com

+46 761261671

Språk: svensk, engelsk

nordtreat_klaus-goecke

Klaus Goecke

Director, Business Development 

Tyskland, Østerrike, Sveits, Nederland, Storbritannia, Irland, USA, Japan

klaus.goecke@nordtreat.com

+49 173 205 8442

Språk: tysk, fransk, engelsk

nordtreat_philippe-landry

Philippe Landry

Director, Business Development

Frankrike, Belgia, Luxembourg, Italia, Spania, Portugal

philippe.landry@nordtreat.com

+33 650 103 514

Språk: fransk, engelsk

Marcin Balon

Director, Business Development

Polen, Tsjekkia, Slovakia, Ungarn, Slovenia, Kroatia, Serbia, Bulgaria, Romania

marcin.balon@nordtreat.com

+48 600 665 011

Språk: polsk, engelsk, russisk

Ledelse

Nordtreat Finland Oy

Mestarintie 11
FI-01730 Vantaa
Finland
info@nordtreat.com
+358 20 730 9330

nordtreat_aki-borgentorp

Aki Borgentorp

Chief Executive Officer

aki.borgentorp@nordtreat.com

nt_mikko_tuominen_profile

Mikko Tuominen

Research & Development Director

mikko.tuominen@nordtreat.com

nordtreat_anne-nikula-ranne

Anne Nikula-Ranne

Operations Director

anne.nikula-ranne@nordtreat.com

thumbnail_20210125_211534 (2)-2

Pekka Hurri

Technical Director, On-Site Services

pekka.hurri@nordtreat.com

Styre

Herr Leif Frilund
styreleder

Herr Tuomo Hyysalo
styremedlem

Herr Tore Teir
styremedlem

Herr Semi Roiha
styremedlem

FINN UT MER OM NORDTREAT

Vi fremmer bærekraftig bygging med tre ved å utvikle og produsere miljøvennlige brannhemmere for treprodukter.


LES MER →